вторник, 8 декември 2009 г.
Картата на София
Град София е столицата на България. Това е един наистина доста голям град не само по площ, а и по население, затова е добре човек да го познава донякъде. За тази цел е необходимо да се вземе карта, която може да се намери във всяка една книжарница или павильонче. Не е скъпа, аз имам вече две за всеки случай :) В днешно време обаче не е нужно да имате карта, ако сте снабдени с модерен мобилен телефон, който да има карти на повечето големи градове.
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар