вторник, 8 декември 2009 г.

Картата на София

Град София е столицата на България. Това е един наистина доста голям град не само по площ, а и по население, затова е добре човек да го познава донякъде. За тази цел е необходимо да се вземе карта, която може да се намери във всяка една книжарница или павильонче. Не е скъпа, аз имам вече две за всеки случай :) В днешно време обаче не е нужно да имате карта, ако сте снабдени с модерен мобилен телефон, който да има карти на повечето големи градове.

Вземете си карта на София

Картата на София е винаги необходима, особено ако човек не познава добре града, а дори и да го познава пак е добре да има карта. Аз лично доста често се случва да погледна картата за да видя каде се намира дадено място, на което трябва да отида. Почти вскички столици в свта са наистина огромни градове и е добре всеки да носи със себе си карта по-често, за да не се изгуби :)