вторник, 8 декември 2009 г.
Вземете си карта на София
Картата на София е винаги необходима, особено ако човек не познава добре града, а дори и да го познава пак е добре да има карта. Аз лично доста често се случва да погледна картата за да видя каде се намира дадено място, на което трябва да отида. Почти вскички столици в свта са наистина огромни градове и е добре всеки да носи със себе си карта по-често, за да не се изгуби :)
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар